Hakkımızda

Hakkımızda

2005 yılında Kepenk sektöründe orta ve büyük ölçekli projelerin geliştirilmesi, ülkemize yeni kepenk teknolojilerinin kazandırılması ve teknolojideki son yenilikleri takip ederek otomatik kepenk sektörümüzün çağdaş düzeye ulaşmasına katkı sunmak amacıyla İstanbul’da kurulmuş olan ‘’Harman Otomatik Kepenk ve Panjur Sistemleri ‘’ kuruluşundan beri süregelen profesyonellik, dürüstlük, kalite ve pazarı geliştirme özellikleriyle istikrarlı bir büyüme göstererek Otomatik Kepenk Sistemleri dünyasında saygın bir yer edinmiştir.

Sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip eden firma yönetimi, güçlü idari ve mali birikimi ile sektörde öncü firmalardan biri olmayı sürdürmektedir. Büyük otomatik kepenk ve garaj kapı sistemleri projelerini hayata geçirmeye devam eden firmamız kurulduğundan itibaren Türkiye’nin her bölgesinde; öncü ve örnek nitelikte, kaliteli, yenilikçi birçok projeye imzasını atmıştır.

Üstlendiği taahhütleri zamanında ve beklenen kalite seviyelerinin üzerinde tamamlayarak sektöründe ciddi bir saygınlığa ulaşmış olan Harman O bugünkü konumuna gelmesinde, personelinin deneyim ve profesyonelliği ile yönetim kadrosunun geliştirmiş olduğu strateji ve organizasyonel başarısı etkili olmuştur.

Harman ailesi tüm otomatik kepenk projelerinde modern yönetim teknikleri kullanmayı, piyasada kendini kanıtlamış, kalitesi belgelenmiş malzeme ve işçiliği tercih ederek projelerini zamanında tamamlamayı temel politikası olarak benimsemektedir.

 

Saygılarımızla;

Harman Otomatik Kepenk ve Garaj Kapı Sistemleri